Разом з отриманням незалежності нашою країною і формуванням юридичних відносин між різними учасниками господарських правовідносин, в Україні роль судів істотно збільшилася. Наприклад, Конституція України, а також Закон щодо судоустрою повністю гарантують право на захист кожному суб'єкту господарської діяльності.
Тому, представництво в суді виступає вельми актуальною і популярною послугою. Наша фірма надає послуги цілком на професійній основі у сфері представництва. Тому, багато українських фірм успішним чином користуються наданим їм правом, звертаючись до судового органу, а також, виграючи справи, в тому числі, у спеціалізованих судах, в комерційних арбітражах, визнаних міжнародних інстанціях.
Законодавство України періодично вдосконалюється і орієнтується, насамперед, на право ЄС. А багато іноземних фірм, на жаль, часто не інформовані в тонкощах законодавства України. І це значно обмежує їх для подальшого захисту. Для того, щоб повністю вирішити таку ситуацію і зробити захист власних прав для сторін процесу більш зручним, Конституція України також передбачила правове закріплення інституту представництва. Присутність інституту представництва дозволила кваліфікованим юристам захищати інтереси власних клієнтів на платній основі в цивільних, господарських і в адміністративних справах.
Українським процесуальним законодавством були передбачені спеціальні вимоги до представника, а це все означає, що захищати власні права, а також, інтереси осіб у стані людина, яка відповідає вимогам нинішнього законодавства. Саме по собі представництво в судах стало для багатьох юридичних фірм і юристів, що надають такого роду послуги, хорошим бізнесом. Фактично, без участі визнаного представника не обходиться справа.
Представництво, а також захист в суді, може допомогти учаснику процесу отримати більш якісні послуги і значним чином підвищити свої шанси на перемогу в судовій справі. По суті, представник діє за виданою довіреністю і в стані здійснювати всі дії, яким його зможе наділити довіритель, що дозволяє не брати участь у такому судовому процесі довірителя та не відриватися від власної професійної діяльності.Крім представницької функції, юристи надають інші послуги, консультацію, складання позовної заяви, подають апеляцію, здійснюють представництво в держорганах, наприклад, у виконавчій державній службі.
Представництво особистих інтересів у судовому органі. Самому або разом з адвокатом?
Людині, яка не знайома з правом, буде вкрай непросто подолати всі етапи, тобто, від складання необхідної позовної заяви до представництва в суді і до виконання рішення суду. Крім цього, відмова від адвокатських послуг може в подальшому призвести до непередбачуваних, вкрай небезпечних наслідків.
Тобто, відмова від послуг дорівнює відмові від медпослуг, тому що самолікування та особисті походи в суди, інші інстанції часто закінчуються тяжкими наслідками, подолання яких потребуватиме незрівнянно більшого числа фінансових витрат, а також часу.
Куди більш небезпечним видом "самолікування" виступають спроби особистого представництва в суді законних інтересів юридичних осіб самими директорами чи іншими керівними особами даного підприємства. Особливо не розбираючись у тонкощах цивільного, а також, господарського права або міжнародного права, заявники ніяк не зможуть правильно визначити, до якого саме суду подати позов - у спеціалізований суд або до суду загальної юрисдикції. Який саме розмір судового збору треба буде сплатити, які конкретні документи додаються до позовної заяви і так далі. Це призводить до недотримання термінів по подачі позовної заяви, відмовами у прийнятті цієї справи до розгляду судом.
У результаті, єдиним способом для ефективного захисту особистих інтересів у судах чи інших органах державної влади виступають послуги досвідченого юриста, який здатний швидко і ефективно захистити інтереси свого клієнта, в підсумку, значно збільшивши шанси на хороший результат судового процесу.